Warsztaty Rzeszów Startup Akcelerator (6-7 października)

W dniach 6-7 października odbyły się ostatnie warsztaty dla uczestników I tury Rzeszów Startup Akcelerator.

W sobotę Michał Korba poprowadził szkolenie ze sprzedaży. Uczestnicy poznali nowe sposoby pozyskiwania klientów oraz nauczyli się jak optymalizować lejek sprzedażowy. Dodatkowo szkoleniowiec omówił na co zwracać uwagę podczas rozmowy z klientem oraz jak zwiększać zyski w swojej firmie.

Drugiego dnia biorący udział szkolili się z prawidłowego pitchowania. Warsztaty poprowadził Piotr Bucki, który przygotował uczestników do wystąpienia prze inwestorami podczas DemoDay.

Kilka słów o szkoleniowcach:

Michał Korba – Growth Manager w UserEngage.com czyli narzędziu do automatyzacji marketingu, Chief EverythingOfficer i CO-Founder w IWisher.pl aplikacji dzięki której Twoi znajomi spełnią Twoje marzenia. Wcześniej przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej VenaArt. Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. „Fanboy” marki Apple, pasjonat i teoretyk Internetu. Praktyk e-marketingu. Trener w Stratup Academy. Wykładowca na studiach podyplomowych AGH w Krakowie, WSB w Katowicach i Politechnice Lubelskiej. Organizator pierwszego w Lublinie TEDxa oraz wyjatkowego projektu MediaLab Lublin Battle.

Piotr Bucki –  Od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym
na psychologii poznawczej, neuronaukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce.
Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i anglojęzycznej „Life’s a pitch and then you die”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumacył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa.
Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Cile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowienia, InternetBeta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

[su_custom_gallery source=”media: 2038,2039,2040,2041,2042,2043,2044,2045″ link=”lightbox”]

 

 

shares