Warsztaty Rzeszów Startup Akcelerator (03-04.XI.2018)

W ten weekend odbyły się ostatnie szkolenia dla uczestników drugiej tury Rzeszów Startup Akcelerator. Tym razem biorący udział szkolili się ze sprzedaży oraz uczyli się prawidłowego pitchingu.

W sobotę, szkolenie poprowadził Michał Korba, który przybliżył tematykę związaną ze sprzedażą. Prowadzący szczególnie zwrócił uwagę na to jak organizować relację marketingu i sprzedaży, aby te działy wzajemnie się wspierały, a nie obwiniały za słabe wyniki. Szkoleniowiec omówił również projektowanie lejka sprzedażowego i generowanie leadów wraz z projektowaniem działań outboundowych. W drugiej części szkolenia prelegent skupił się na pracy na CRM-ie i innych narzędziach, które wspierają pracę handlowca.

W niedzielę uczestnicy programu Rzeszów Startup Akcelerator pilnie pracowali nad swoją prezentacją, którą będą mieli okazję przedstawić podczas DemoDay. Szkolenie z pitchingu prowadził Piotr Bucki, który zwrócił szczególną uwagę na jakość i przejrzystość komunikatu, który trafia do potencjalnego inwestora czy osób zainteresowanych współpracą i rozwojem startupu. Prelegent uczulił również na często popełniane błędy podczas wystąpień i podał praktyczne wskazówki jak ich unikać.

 

 

Categories: Inspiration, KWADRAT, warsztaty