V Kolegium Liderów Służby Publicznej w Rzeszowie

Za nami V spotkanie z cyklu Kolegium Liderów Służby Publicznej w Rzeszowie.?
W pierwszej części spotkania uczestnicy wraz z Przemysławem Szymańskim zastanawiali się nad tematem: Studia. I co dalej? Następnie wzięli udział w konwersatorium: Poland in Space prowadzonym przez Małgorzatę Polkowską

Poniżej kilka słów o naszych prelegentach:
Przemysław Szymański – zwolennik zastosowania psychologii i filozofii w praktyce. Specjalista ds. e-marketingu i PR. Organizator wielu wykładów, konferencji oraz eventów. Członek Rady Fundacja Służba Niepodległej, były v-ce prezes Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej oraz założyciel oddziału rzeszowskiego tejże organizacji. Zawodowo związany z Salonem Citroen Rzeszów – Fix Forum Lider.

Małgorzata Polkowska – profesor nadzwyczajny prawa międzynarodowego, specjalność prawo lotnicze i kosmiczne, bezpieczeństwo narodowe, w latach 2003-2017 pracownik Urzędu Lotnictwa Cywilnego, współpracownik Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Rzeszowskiej, od 2002 r. wykładowca Akademii Sztuki Wojennej. W latach 2013-2016 działała, jako pierwszy w historii Polski członek Rady Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego, stały reprezentant Polski i grupy środkowoeuropejskiej CERG; posiada ponad 21 letnie doświadczenie w lotnictwie cywilnym, zaczynała pracę w Polskich Liniach Lotniczych Lot w 1996 r., akredytowany instruktor IATA, współpraca z wieloma organizacjami lotniczymi w Europie i na świecie, w tym z EASA, ECAC, EUROCONTROL, pełniła funkcję przedstawiciela Polski na wielu konferencjach dyplomatycznych w ICAO. Wykładowca uczelni polskich i zagranicznych (w tym Uniwersytetu McGill w Kanadzie, de Paul w Chicago, ENAC w Tuluzie, czy University, City of London). Prelegent i moderator szeregu konferencji lotniczych i kosmicznych. Autorka ponad 80 publikacji w języku polskim i angielskim o tematyce prawa międzynarodowego, w tym lotniczego i kosmicznego.

Organizatorami spotkania byli: Fundacja Służba Niepodległej oraz Klub Służby Niepodległej w Rzeszowie
Projekt został sfinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 (Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego).

Zapraszamy do śledzenie Kwadratowego fanpage`a ???

[su_custom_gallery source=”media: 2305,2306,2307,2308,2309,2310,2311,2312,2313″ link=”lightbox”]

shares