Strefa Babia Góra #12 – spotkanie Rzeszów

Dwunaste spotkanie kreatywnych kobiet już za nami!
Tym razem gościem spotkania była Inga Safader – Powroźnik. Na początku spotkania Inga opowiadała o swoich doświadczeniach i biznesowej drodze „od kuchni”, a następnie poprowadziła dla uczestniczek spotkania warsztat na temat „wartościowania usługi”. Uczestniczki miały okazję bliżej przyjrzeć się swoim produktom i usługom pod kątem ich wartości dla klienta. Biorące udział mogły również  zastanowić się w jaki sposób powinny opowiadać innym o swoim produkcie, aby ludzie chcieli go kupować oraz co tak naprawdę daje ich usługa klientowi.

Kilka słów o gościu spotkania:
Inga Safader – Powroźnik – Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, podyplomowych studiów managerskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, Podyplomowego Studium Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 8 lat współtworzyła regionalną markę medianą Magazyn VIP Biznes&Styl, gdzie była odpowiedzialna za działania wizerunkowe. Realizuje programy PR i edukacyjne dla firm i instytucji, współpracuje z małymi i średnimi firmami w zakresie planowania i realizacji działań wizerunkowych. Organizatorka wielu wydarzeń biznesowych o znaczeniu wizerunkowym. Certyfikowany trener metody Points of You® Właściciel ITS Communication (www.its-com.pl)

Druga część spotkania była poświęcona na twórczą pracę. Przed spotkaniem uczestniczki zgłaszały jakie kwestie/problemy/zagadnienia dotyczące ich biznesów chciałyby omówić. Organizatorka spotkania – Ela Świętek, wybrała jedno z zagadnień i moderowała burzę mózgów na jego temat. Pojawiło się wiele konstruktywnych komentarzy i pomysłów dla biznesu jednej z uczestniczek.

Kolejne spotkania Strefa Babia Góra będą miały nieco zmieniony format – na razie nie będzie już opowieści biznesowej zaproszonego gościa, tylko szkolenie + warsztat. Szczegółów dowiecie się na stronie: https://elaswietek.pl/strefababiagora/ i fanpage: https://www.facebook.com/strefababiagora/ 

Organizator spotkań pn. Strefa Babia Góra:
Ela Świętek – marketingowiec, doradca biznesowy, moderator design thinking. Pomaga w budowaniu marki, promocji i poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do klienta. Wspiera kobiece biznesy w ramach projektu Strefa Babia Góra (comiesięczne spotkania w Rzeszowie) i organizuje wczasy dla kobiet Biznes@Relaks – www.elaswietek.pl . Poza wspieraniem biznesu nosi w sobie zamiłowanie do prostego życia, zgodnego z rytmem natury i własnego ciała i tworzy platformę sprzedażową www.naturalnabogini.pl dotyczącą naturalnego dbania o siebie.

KWADRAT jest współorganizatorem spotkań – kolejne z nich już za miesiąc.
Zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego fanpage`a  🙂

[su_custom_gallery source=”media: 1847,1848,1849,1850″ link=”lightbox”]

 

 

shares