RZESZOWSKIE SPOTKANIA STREFA BABIA GÓRA #11

27 czerwca odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie z cyklu STREFA BABIA GÓRA.

Tym razem gościem specjalnym była Paulina Ślósarczyk – pełnoetatowa mama łącząca macierzyństwo
z realizacją swoich marzeń. Twórczyni bloga On The Way Family o tematyce turystycznej. Razem z mężem prowadzi studio filmu i fotografii ślubnej I DO Studios oraz dwa sklepy internetowe BeardGeek.pl, a także Jolieline.pl. Uwielbia social media oraz wysoką jakość wszystkich usług, które oferuje swoim klientom.

Szkolenie i warsztaty dotyczyły autorskiego formularza modelu biznesowego, który stworzyła nasza prelegentka. Jest to zmodyfikowany popularny schemat Business Model Canvas. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jakie elementy muszą uwzględnić w swoim modelu oraz na czym się oprzeć i jak go rozwijać. Podczas warsztatów praktycznych uczestnicy omawiali przedstawiony schemat na swoich przykładach.

Organizatorem spotkań jest Ela Świętek – marketingowiec, doradca biznesowy, moderator design thinking. Pomaga w budowaniu marki, promocji i poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do klienta. Wspiera kobiece biznesy w ramach projektu Strefa Babia Góra (comiesięczne spotkania w Rzeszowie) i organizuje wczasy dla kobiet Biznes&Relaks – www.elaswietek.pl.  Poza wspieraniem biznesu nosi w sobie zamiłowanie do prostego życia, zgodnego z rytmem natury i własnego ciała i tworzy platformę sprzedażową www.naturalnabogini.pl, dotyczącą naturalnego dbania o siebie

Categories: #rzeszow, KWADRAT