Startup Poland Camp Rzeszów #3

Trzecia edycja Startup Poland Camp już za nami! Tym razem skupiliśmy się na tematyce finansowania biznesu!

Jako pierwszy głos zabrał Daniel Dereniowski, który opowiedział o możliwościach finansowania startupów oraz o platformach startowych dla nowych pomysłów.

Finansowanie Startupu- czyli jak przekonać do swojego pomysłu inwestora? to temat drugiej prezentacji, którą przedstawił nam Tomasz Małecki- Wiceprezes Brave Venture Capital Group.

Sebastian Wojewódzki to kolejny prelegent, który na co dzień pracuje w Departamencie Rozwoju Startupów w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas swojego wystąpienia opowiedział nam w jaki sposób pozyskać finansowanie w PARP.

Czwartym prelegentem Startup Poland Camp Rzeszów #3 był Michał Leksiński reprezentujący firmę Patronite, który przedstawił nam skuteczny sposób na pozyskanie crowdfundingu dla startupu.

Jako ostatni głos zabrał- Dominik Ciurko, który od kilku lat tworzy swój startup- Jitiv. Opowiedział nam historię swojego startupu: jak to wszystko się zaczęło oraz jak wyglądał proces inwestycyjny od ich praktycznej strony.

Całe wydarzenie odbyło się we współpracy z oficjalnym partnerem wydarzenia- Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz organizatorem głównym: Fundacja Startup Poland.
Zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń 🙂

Podziękowania również dla naszych partnerów wspierających bez, których nasz NETWORKING nie byłby taki pyszny 😋 Al Metro oraz Hotel i Restauracja Zacisze <3

shares