RzeQA #16

#16 spotkanie rzeszowskiej grupy RzeQA już za nami 🙂

Podczas spotkania posłuchaliśmy Ani Marchlewicz mówiącej o technikach i podejściach do testów eksploracyjnych. Po przerwie wystąpił Mateusz Nicpoń prezentując temat bezpieczeństwa aplikacji mobilnych iOS oraz Android.

Anna Marchlewicz
Senior IT Quality Assurance Specialist. Od przeszło 7 lat dba o najwyższą jakość projektów informatycznych, głównie w obszarze aplikacji mobilnych. Certyfikowany tester ISTQB na poziomie Full Advanced. Miłośniczka aktywnego wypoczynku w górach. W wolnych chwilach robi na drutach i szydełkuje.

Mateusz Nicpoń
Absolwent Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. QA Manager w PGS Software S.A. dbający o rozwój oraz budowanie firmowego „know-how” i standardów związanych z testami aplikacji mobilnych. Testowaniem oprogramowania zajmujący się od 8 lat. Przez cały ten okres odpowiedzialny za testowanie aplikacji mobilnych na platformy iOS, Android oraz Windows Phone. Tester oraz Test Lead w wielu projektach dla klientów z różnych branż (min. marketing, finanse, turystyka, usługi, zarządzanie, e-commerce). Wielki zwolennik poprawnie rozumianego „Quality Assurance” w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych. Mówca na konferencji TestWarez 2017 oraz lokalnych spotkaniach testerów oprogramowania RzeQA.

shares