” Jak rozpoznać i przezwyciężyć syndrom oszusta – Impostor Syndrome” 

” Jak rozpoznać i przezwyciężyć syndrom oszusta – Impostor Syndrome”  to tytuł spotkania , które odbyło się 2 sierpnia w Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej – KWADRAT.

Poczucie niedoskonałości dotyczy blisko 70% populacji z czego większy procent stanowią kobiety.
Ile razy pomimo ciężkiej pracy, ciągłego rozwoju a nawet sukcesów mamy wrażenie, że oszukujemy wszystkich dookoła? Wydaje nam się,że nic nie potrafimy a wszystko co osiągnęliśmy jest wynikiem szczęścia lub przypadku. Żyjemy w ciągłym strachu, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy i w końcu inni odkryją, że nie zasługujemy na pozycję na której jesteśmy.

Podczas panelu dyskusyjnego prelegentki radziły jak rozpoznać i poradzić sobie z syndromem oszusta . Podzieliły się również swoim doświadczeniem i sposobami jak walczą ze zniekształcona oceną swoich umiejętności.

Kilka słów o naszych  gościach:

1. Elżbieta Świętek – doradca biznesowy, marketingowiec, moderator design thinking. Pomaga w budowaniu marki, promocji i poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do klienta. Wspiera kobiece biznesy w ramach projektu Strefa Babia Góra (comiesięczne spotkania w Rzeszowie i wczasy pod nazwą Biznes&Relaks). Poza wspieraniem biznesu nosi w sobie zamiłowanie do prostego życia, zgodnego z rytmem natury i własnego ciała.

2. Olga Wojnarowska – Olga to badaczka użyteczności z doświadczeniem w tworzeniu produktów cyfrowych dla użytkowników z całego świata. Prywatnie interesuje się kulturą Chin (zwłaszcza w kontekście internetowym), lingwistyką i pieczeniem ciast.

3. Katarzyna Gac-Karelus – trener, psycholog, facylitator, właścicielka firmy Serenity świadczącej usługi psychologiczne dla biznesu. Pracuje warsztatowo z liderami i zespołami przygotowując dla nich rozwiązania w oparciu o ich potrzeby. Pomaga także wytyczyć drogę działania w sytuacjach konfliktów i trudności. Jej pasją są ludzie i potencjał, jaki mają w sobie. Prywatnie matka i żona, pasjonatka zdrowego stylu życia, biegaczka trailowa, lubiąca wyzwania i wciąż odkrywająca życie.

4. Kamila Cieszyńska – pół człowiek, pół event ? Od ponad roku rozwija Podkarpacką Przestrzeń Kreatywną Kwadrat, gdzie odpowiada za marketing oraz eventy. Organizatorka takich wydarzeń jak Warsztatlon, Startup Weekend Rzeszów, Startup Poland Camp oraz koordynatorka Global Entrepreunership Week na Podkarpaciu. Prywatnie organizator imprez hiphopowych pod marką kejkej ent. oraz manager koncertowy lokalu Przystań na Lato.

5. Justyna Kot – blogger, geek girl, coffee lover. Mentor z zakresu marketingu internetowego w programie Google Developers Launchpad, współzałożycielka, organizatorka wydarzeń i Community Manager grup GDG, GBG i Women Techmakers Rzeszów. Zawodowo związana z software housem Concise Software jako Project Manager & Business Analyst.

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage`a. Wkrótce nowa dawka ciekawych szkoleń 🙂 🙂

 

 

 

 

 

 

Categories: #rzeszow, Inspiration, KWADRAT