Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy

Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy

Jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy? Na to pytanie odpowiedział niezastąpiony Damian Nowak – doradca Google Internetowe Rewolucje.? 20 września szkoleniowiec poprowadził warsztaty, na których podzielił się mnóstwem praktycznych wskazówek niezbędnych do zaistnienia w internecie!???
Uczestnicy poznali szereg narzędzi, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Dodatkowo poznali rozwiązania, dzięki którym będą mogli dotrzeć do swoich klientów znajdujących się w okolicy. Dowiedzieli się także jak dostosować swoją ofertę do użytkowników korzystających ze smartfonów! ?
Oprócz tego biorący udział mieli możliwość zapisania się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na naszego  fanpage`a, gdzie znajdziecie wiele ciekawych szkoleń przygotowanych specjalnie dla Was ?

[su_custom_gallery source=”media: 1972,1973,1974,1975,1976,1977″ link=”lightbox”]

 

 

 

 

 

 

shares