I Kolegium Liderów Służby Publicznej w Rzeszowie

23 października odbyło się pierwsze spotkanie Kolegium Liderów Służby Publicznej w Rzeszowie.???
Pierwszą część szkolenia poprowadził Paweł Skoczowski, który omówił reformę systemu ochrony danych osobowych, czyli praktyczne aspekty wdrożenia RODO w organizacji.
Drugą część spotkania była poświęcona tematyce kreowania wizerunku, którą poprowadził dr Maciej Ulita.

Poniżej kilka słów o prelegentach:

Paweł Skoczowski – ekspert w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych, posiada doświadczenie zawodowe wyniesione zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego m.in. był pracownikiem Departamentu Orzecznictwa, Legislacji i Skarg w Biurze GIODO. Ukończył studia na kierunku administracja rządowa i samorządowa oraz bezpieczeństwo wewnętrzne, a także studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych, uczestniczy w programie Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN. Aktualnie jako dyrektor operacyjny w firmie Data PRO System realizuje projekty związane z wdrażaniem RODO i audytami systemów bezpieczeństwa informacji. Poza działalnością zawodową jest także samorządowcem, od 2014 roku zasiada w Radzie Powiatu Łańcuckiego, jest członkiem Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej oraz Komisji Bezpieczeństwa. Kibicuje Biało-Czerwonym i hobbystycznie uprawia kajakarstwo.

Maciej Ulita – absolwent Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, na którym uzyskał także stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie filozofii. Obecnie Rzecznik prasowy w Uniwersytecie Rzeszowskim, wcześniej Dyrektor Biura Prasowego, Rzecznik prasowy i Prodziekan ds. kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w uczelni niepublicznej. Swoje zainteresowania koncentruje wokół mediów, etyki mediów, social media, problematyki komunikacji społecznej, w tym kreowania polityki informacyjnej i PR. Specjalizuje się także w problematyce wystąpień publicznych i autoprezentacji oraz tworzenia i realizacji strategii marketingowych m.in. w szkolnictwie wyższym. W wolnym czasie zajmuje się strzelectwem dynamicznym i taktycznym.

Organizatorami spotkania byli: Fundacja Służba Niepodległej,  Klub Służby Niepodległej w Rzeszowie
Kolegium będzie się odbywało w formie cyklicznych spotkań, które potrwają do końca roku.?

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń na KWADRACIE, gdzie na bieżąco dodajemy informację o wydarzeniach.?

 

 

 

 

Categories: KWADRAT