GDG & Women Techmakers Rzeszów – UX class #2

Kolejne spotkanie z tematyki UX odbyło się 4 kwietnia w KWADRACIE – Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej.
Tym razem omówiono takie zagadnienia jak:

• design i psychologia
• zasady projektowania – Chiny
• prawo Fittsa i Milera.

Wydarzenie odbyło się w formie prezentacji połączonej z dyskusja panelową.

Szkolenie poprowadzili:

Olga Wojnarowska – która pracuje w G2A jako badaczka użyteczności. Interesuje się zagadnieniami dostępności technologii dla osób niepełnosprawnych i różnicami kulturowymi w projektowaniu stron WWW. Po godzinach uczy się języka chińskiego i studiuje w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

– Krystian Miąsik (G2A) – UX Researcher, Certyfikowany UX Project Manager, współzałożyciel oraz członek zarządu User Experience Professionals Association Poland. Mentor Google w programie Launchpad Start. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w dziedzinach User Experience oraz Social Media. Jako naukowiec – aktywny członek zespołów badawczych zarówno w Polsce jak i USA. W pracy zawodowej odpowiedzialny za zwiększanie satysfkacji użytkownika końcowego oraz optymalizację konwersji.

– Jan Bińczyk – UX Manager, który swoją karierę zawodową rozwijał jako UX designer. Obecnie zarządza zespołem UX w G2A.COM. Absolwent SWPS na kierunku Społeczna Psychologia Komunikacji i Informatyki. Jego zainteresowania naukowe oraz zawodowe obejmują obszar interakcji człowiek-komputer, w szczególności wpływu technik perswazyjnych na zachowanie użytkowników. Wykładowca na kierunku Projektowanie UX i Analityka Internetowa na Politechnice Białostockiej. Współzałożyciel i członek zarządu UXPA Poland.

Wkrótce kolejne szkolenia! Serdecznie zapraszamy 🙂

 

 

 

Categories: #rzeszow, KWADRAT