RzeQA #14 – Open Space Technology

16 września 2019

17:30 - 19:30

KWADRAT, ul. Piotra Bardowskiego 4, 35-005 Rzeszów

Free

Zapraszamy na #14 spotkanie RzeQA Quality Assurance Group.

Tym razem zagoszczą u nas Ania oraz Dawid Paciowie.

Samo spotkanie odbędzie się formacie Open Space Technology, czyli każdy z uczestników będzie miał wpływ na przebieg meetupu.

 

Anna Pacia- Team Leader/Product Database Administrator w Arrow Services Sp. z o.o.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na dwóch kierunkach – filologia angielska i zarządzanie międzynarodowe. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w korporacji finansowej, gdzie poznała tajniki wielkiego biznesu. Po dwóch latach postanowiła jednak przejść na inną stronę mocy i obecnie z zapałem eksploruje świat IT przez pryzmat Scruma i Agile’a.

Na co dzień prowadzi zespół administrujący bazę danych międzynarodowego dystrybutora produktów IT (zarządzanie systemem ERP). Po godzinach pomaga przy organizacji meetupów w formacie Open Space Technology. W pełni zgadza się ze stwierdzeniem, że brak komunikacji prowadzi do frustracji, dlatego zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym bardzo ceni sobie Agile’ową transparencję.

Przez znajomych określana mianem typowej Matki Polki. Prywatnie wielka fanka Minionków i Roberta Lewandowskiego.

Dawid Pacia

Kim jestem? 1/3 QA, 1/3 DevOps, 1/3 Lead. Ostatnie 10 lat spędziłem w Krakowie, a 5+ w testach. Tech freak podążający za wszystkimi najnowszymi technologiami (i wdrażający je na własną rękę). Fan zwinnego podejścia do zarządzania projektami i budowania produktów. Dumnie i patriotycznie wyróżniony w plebiscycie „Ludzie Testowania” 2018 oraz 2019.

Co robię? Przewodzę i wspieram najlepszy i najszczęśliwszy zespół QA! Aktywny mówca (i podróżnik) po świecie (łączący obie pasje). Organizator i pomysłodawca pierwszego regularnego ukraińskiego spotkania QA „UkrainQA”. Obecnie czynnie zaangażowany w krakowską społeczność testerską KraQA.

Co lubię? #cofeeWithPeople, #newTechnologie, #DiscworldWorld, #sharingKnowlege, #boardGames, #craftBeers, #classicVinyls, #usuallyMyWife