Projektanci Innowacji PFR

5 grudnia 2019

09:00 - 16:30

Rzeszów University, aleja Tadeusza Rejtana 16C, 35-310 Rzeszów

https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-512-uniwersytet-rzeszowski/

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking — metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google! Już 5 grudnia w przestrzeniach Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polski Fundusz Rozwoju, partnerem wspierającym jest Startup Poland, partnerem lokalnym HugeTECH Sp. z o.o. w kooperacji z Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Nie czekaj i APLIKUJ
⬇️⬇️⬇️
https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-512-uniwersytet-rzeszowski/

✅ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych 😉
✅ Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
✅ Dbamy o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie wyślemy nie wcześniej niż 24h od rejestracji i nie później niż 48h przed terminem warsztatów.
✅ Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.

🔴 Na czym to polega❓

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).
📌 Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na 👉 startup.pfr.pl 👈

🔴 Jakie wymagania musisz spełnić❓
Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia – liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.

Warsztaty odbywają się w języku polskim
❗❗❗ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Nie czekaj i APLIKUJ
⬇️⬇️⬇️
https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-512-uniwersytet-rzeszowski/