GDG Rzeszów UX/UI

22 marca 2018

18:00 - 21:00

KWADRAT, ul. Piotra Bardowskiego 4, 35-005 Rzeszów

Free

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką UX zapraszamy już 22 marca do Kwadratu na spotkanie UX class #1 organizowane przez GDG i Women Techmakers Rzeszów. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną następujące tematy:

– Design Thinking
– Testowanie użyteczności
– UX a poparawa funkcjonalności

Wydarzenie odbędzie się w formie prezentacji powyższych tematów połączonej z dyskusją panelową. Nasi goście:

– Olga Wojnarowska – która pracuje w G2A jako badaczka użyteczności. Interesuje się zagadnieniami dostępności technologii dla osób niepełnosprawnych i różnicami kulturowymi w projektowaniu stron WWW. Po godzinach uczy się języka chińskiego i studiuje w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

– Krystian Miąsik (G2A) – UX Researcher, Certyfikowany UX Project Manager, współzałożyciel oraz członek zarządu User Experience Professionals Association Poland. Mentor Google w programie Launchpad Start. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w dziedzinach User Experience oraz Social Media. Jako naukowiec – aktywny członek zespołów badawczych zarówno w Polsce jak i USA. W pracy zawodowej odpowiedzialny za zwiększanie satysfkacji użytkownika końcowego oraz optymalizację konwersji.

– Jan Bińczyk – UX Manager, który swoją karierę zawodową rozwijał jako UX designer. Obecnie zarządza zespołem UX w G2A.COM. Absolwent SWPS na kierunku Społeczna Psychologia Komunikacji i Informatyki. Jego zainteresowania naukowe oraz zawodowe obejmują obszar interakcji człowiek-komputer, w szczególności wpływu technik perswazyjnych na zachowanie użytkowników. Wykładowca na kierunku Projektowanie UX i Analityka Internetowa na Politechnice Białostockiej. Współzałożyciel i członek zarządu UXPA Poland.

Zapisz się 🙂