COWORKING

Wybierz miejsce w naszym coworkingu dostosowane do Twoich potrzeb!

Open Space I

Open Space II

 • 01

  HOT DESK​ - 55 zł/dzień

  Elastyczna przestrzeń do pracy dostosowana do Twoich potrzeb. Przychodzisz, podłączasz się i pracujesz. Gwarantujemy Ci miejsce w naszej przestrzeni coworkingowej, w której Twoja wydajność osiągnie 100 % - wśród kreatywnych członków naszej społeczności (przedsiębiorców, startupów i freelancerów). Pracujesz, gdzie chcesz, w sposób jaki lubisz, w dowolnym miejscu we wspólnej przestrzeni i korzystasz ze wszystkich udogodnień.
 • 02

  BIURKO DEDYKOWANE​ - 549 zł/miesiąc

  Lubisz pracę w ciszy i skupieniu? Chcesz trochę więcej prywatności? Wybierz opcję biurka dedykowanego. Własne biurko z zamykaną szafką, które zawsze będzie na Ciebie czekać to idealne rozwiązanie! Wybór tej opcji sprawdza się najlepiej u właścicieli małych firm, freelancerów oraz pracowników zdalnych (programista, grafik, copywriter). Dołącz do nas i ciesz się wszystkimi zaletami naszej społeczności, przestrzenią do współpracy, a także miejscem, gdzie będziesz mógł spotkać kreatywnych ludzi i nawiązać nowe kontakty biznesowe. ​

Udogodnienia w naszym coworkingu

Dołączając do społeczności Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej- KWADRAT, nie tylko wynajmujesz biurko - Twoje członkostwo obejmuje dostęp do wielu wspaniałych udogodnień!

Co otrzymujesz?

Szybka i bezpieczna sieć Wi-Fi

Pokój konferencyjny

Elastyczne umowy

Dostęp do wyposażonej kuchni

Komfortowe miejsce pracy

Chillout room

Kuchnia

Conference room

Szukasz swojego miejsca do pracy? Umów się!

  • Tu jest przestrzeń dla Ciebie!
  • U nas zorganizujesz event!
   Rozwiniesz  swój startup!

   Znajdziesz przestrzeń do pracy!
   Zarejestrujesz firmę pod naszym adresem!

   Skontaktuj się z nami!

   +48 793 592 000
   biuro@wbijajnakwadrat.pl