BiznesLab Rzeszów #10

Dziesiąte spotkanie kobiet już za nami! To już rok działalności i w związku z tym duże zmiany – Strefa Babia Góra zmieniła nazwę na BiznesLab Rzeszów :-). Ideą tego biznesowego inkubatora jest wsparcie i integracja kobiet, które szukają drogi do zarabiania na swoich umiejętnościach. Oprócz dotychczasowych opowieści biznesowych zaproszonego gościa, spotkania wzbogacają się o szkolenia i warsztaty.

26 kwietnia uczestniczki rozmawiały o odwadze, ryzyku, podejmowaniu zmian, wchodzeniu na szczyty i o szukaniu swojej drogi. Sama organizatorka BiznesLab – Ela Świętek podzieliła się swoim doświadczeniem i pasją. Opowiedziała o Strefie Babia Góra i projekcie Naturalna Bogini.

Ponadto uczestniczki miały możliwość nauczenia się skutecznej prezentacji siebie i swojej oferty w ramach szkolenia elevator Pitch.

Organizatorem spotkań jest Ela Świętek – marketingowiec, doradca biznesowy, moderator design thinking. Pomaga w budowaniu marki, promocji i poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do klienta. Wspiera kobiece biznesy w ramach projektu Strefa Babia Góra (comiesięczne spotkania w Rzeszowie) i organizuje wczasy dla kobiet Biznes&Relaks – www.elaswietek.pl Poza wspieraniem biznesu nosi w sobie zamiłowanie do prostego życia, zgodnego z rytmem natury i własnego ciała i tworzy platformę sprzedażową www.naturalnabogini.pl, dotyczącą naturalnego dbania o siebie

Już za miesiąc kolejne spotkanie ! Serdecznie zapraszamy 🙂

 

 

 

 

Categories: #rzeszow, KWADRAT